univerzity

Bratislava

univerzity

Bratislava

Slovenská zdravotnícka univerzita

Slovenská zdravotnícka univerzita vychádza z klasických tradícií vzdelávania v oblasti medicíny.

Táto verejná vysoká škola je neoddeliteľnou súčasťou Slovenskej štátnej polikliniky, rôznych nemocníc a iných ústavov verejného zdravotníctva, kde študenti absolvujú prax a pedagógovia sú najmä praktizujúci lekári.

Slovenská technická univerzita

Slovenská technická univerzita v Bratislave je moderná, výskumná a vzdelávacia inštitúcia. STU Bratislava ponúka technické vzdelávanie pre študentov z rôznych krajín SNŠ. Univerzita je známa výskumom v oblasti prírodných a počítačových vied, stavebníctva, architektúry, chémie, potravinárstva či materiálových technológií.

Univerzita Komenského

Univerzita Komenského v Bratislave je modernou európskou univerzitou, jedinou slovenskou vysokou školou, ktorá sa pravidelne umiestňuje medzi top najlepšími univerzitami sveta. UC ponúka širokú škálu špecialít od medicíny po humanitné a spoločenské vedy, od prírodných vied, matematiky až po teológiu.

Ekonomická univerzita
v Bratislave

Ekonomická univerzita v Bratislave je jednou z najlepších univerzít na svete so zameraním na programy ekonomického vzdelávania, ktoré získali prestížnu akreditáciu AACSB. Jediná vysoká škola na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné ekonomické a manažérske vzdelanie naprieč všetkými študijnými programami.

Konzultácia

Ak máte nejaké otázky alebo potrebu
doplňujúce informácie odošlite formulár

Stručný prehľad vysokých škôl v Bratislave

V Bratislave je viacero vysokých škôl, kde môžete získať vysokoškolské vzdelanie. Každý má svoj vlastný smer, každý má svoje vlastné charakteristiky. Pozrime sa v krátkosti na každý z nich. Pre tých, ktorí si vyberajú vhodnú univerzitu pre seba, budú informácie uvedené v materiáli veľmi užitočné. Prečítajte si o bratislavských univerzitách ďalej.

Technická 

Technická univerzita je najväčšou technickou univerzitou v krajine. Celkovo študuje na modernej výskumnej a vzdelávacej inštitúcii asi 17 tisíc študentov. Medzi programami ponúkanými na štúdium sú informačné technológie, strojárstvo, elektrotechnika atď.

Práca študentov a pedagógov tejto univerzity sa študuje v rôznych krajinách sveta. Vyznačujú sa úplnosťou a čerstvosťou prezentovaných informácií a prinášajú skutočné hmatateľné výhody v teórii a praxi. Samozrejme, celkom sa očakáva, že absolventi sa veselo prijímajú  

Un. Komenského

Univerzita Komenského je jednou z najlepších a najstarších univerzít v Bratislave, ale aj u nás. Študuje na nej približne 24 000 študentov Farmácia, právo, medicína a mnohé ďalšie predmety sa učia študentov originálnymi modernými metódami. 

Lekárska

Popredná univerzita na Slovensku v lekárskych vedách. smer. Univerzita má približne 8000 študentov. Rôzny výber tréningových programov. Môžete si vybrať špecializované a zmiešané smery podľa vašich preferencií a budúcich plánov života. 

Programy sú vyvinuté podľa klasických tradícií. Univerzita sa považuje za neoddeliteľnú súčasť medicíny krajiny. Tu študenti nehľadajú, kde by mali praxovať, jednoducho idú do niektorej z vybraných nemocníc. inštitúcií. A mnohí učitelia zároveň pracujú ako lekári. Toto je jediná univerzita, ktorá študuje pracovníkov akejkoľvek špecializácie a odboru v lekárskej oblasti. 

Ekonomický 

Je zaradený do zoznamu najlepších na svete a má akreditáciu AACSB, ktorá to potvrdzuje. Existujú tri úrovne odbornej prípravy, z ktorých každá poskytuje komplexné vzdelanie. Učenie je mobilné, to znamená, že študenti počas štúdia často praxujú na iných univerzitách v rôznych krajinách. Pre Bratislavu je to bežná možnosť. Univerzity pravidelne „obmieňajú“ svojich študentov. Pokiaľ ide o zamestnanie, niekto s takýmto diplomom nebude mať žiadne ťažkosti.

Materiál vypovedá o vysokých školách v Bratislave. Ak nenájdete to pravé pre vás, stačí sa pozrieť na možnosti v iných mestách. Výber pre novú generáciu je úžasný. Podmienky sú výborné!

sk_SKSlovenčina

Slovensko, Košice

Naliehavé záležitosti:

+421 903 635 121 (WhatsApp)

+421 90 514 71 36 (Viber)

+421 951 936 196

Po-Pia od 10:00 do 18:00

Formulár bol úspešne odoslaný!

Slovensko, Košice

Naliehavé záležitosti:

+421 903 635 121 (WhatsApp)

+421 90 514 71 36 (Viber)

+421 951 936 196

Po-Pia od 10:00 do 18:00